NABÓR NA ROK SZKOLNY 2022/23 TRWA

Pozostały jeszcze wolne miejsca. Zachęcamy do zapisów online, telefonicznie lub osobiście w Sekretariacie od poniedziałku do piątku od 08:00 do 18:00.

TECHNIKUM DLA MŁODZIEŻY

LIST REKTORA DO PRZYSZŁYCH UCZNIÓW I ICH RODZICÓW

Image

| SZANOWNY KANDYDACIE, RODZICU

Technikum Dla Młodzieży powstało jako pierwsze niepubliczne technikum w naszym mieście kształcące na najwyższym poziomie, którego gwarantem poziomu nauczania jest Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu, powstała jako niepaństwowa uczelnia medyczna kształcąca wyłącznie na kierunkach związanych z naukami o zdrowiu, takimi jak: analityka medyczna, dietetyka, pielęgniarstwo, fizjoterapia i nowoczesna kosmetologia estetyczna w ramach studiów podyplomowych, licencjackich, magisterskich i jednolitych.

| ŁĄCZYMY OGÓLNE KSZTAŁCENIE Z PRZYGOTOWANIEM ZAWODOWYM

Po szczegółowej analizie rozwoju i zmian w rynku pracy, utworzyliśmy profile: Weterynaria i Analityka. Są to te gałęzie rynku usług, które rozwijają się w błyskawcznym tempie, pozwalając odnaleźć się młodym osobom na rynku  pracy zaraz po wejściu w dorosłe życie. W ramach patronatu Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu nasi absolwenci otrzymują pisemną gwarancję przyjęcia na studia lub do szkół policealnych SKK - lidera w kształceniu ponad gimnazjalnym w Polsce. Uważamy, że nasza misja w kształceniu młodzieży nie może zakończyć się tylko na szkole średniej, która jest dopiero początkiem dojrzałej edukacji.
Co istotne, nasi uczniowie otrzymują dostęp do szerokiej bazy kursów zawodowych SKK, realizowanych w Warszawie, a dostępnych już od 16. roku życia za zgodą opiekuna. 
Image

| WSPÓŁPRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI

Nasi nauczyciele to m.in. cenieni w środowisku edukacyjnym wykładowcy, z wieloletnim doświadczeniem w nowoczesnym i praktycznym nauczaniu. Co ważne, Technikum Dla Młodzieży współdzieli sale wykładowe i pracownie z uczelnią, co gwarantuje najwyższy poziom wyposażenia klas, jaki osiągalny jest tylko w prestiżowych szkołach niepublicznych.

Statut szkoły - kliknij aby otworzyć
Zapraszam serdecznie wszystkich rodziców, którym zależy na perspektywicznym wykształceniu swoich podopiecznych oraz wprowadzenia ich do stabilnej oraz szybko rozwiającej się branży medycznej, promedycznej, prozdrowotnej i nauk o zdrowiu.


Kontakt

Technikum Dla Młodzieży
ul. Miła 2
00-155 Warszawa, Poland

  • +48 727 500 190

  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Newsletter

Search

Język/language