NABÓR NA ROK SZKOLNY 2022/23 TRWA

Pozostały jeszcze wolne miejsca. Zachęcamy do zapisów online, telefonicznie lub osobiście w Sekretariacie od poniedziałku do piątku od 08:00 do 18:00.

PARTNERZY

AKADEMICKIEGO LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO

Image
Image

| WYŻSZA SZKOŁA NAUK O ZDROWIU

Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu powstała w 2005 r. jako niepaństwowa uczelnia medyczna. Kształcimy wyłącznie na kierunkach związanych z naukami o zdrowiu takimi jak: analityka medyczna, fizjoterapia, nowoczesna kosmetologia estetyczna, dietetyka, pielęgniarstwo w ramach studiów jednolitych, I i II stopnia. Poza tym prowadzimy studia podyplomowe związane merytorycznie z naszymi kierunkami w Warszawie, Bydgoszczy, Toruniu,  Poznaniu i Łodzi. Zależy nam, aby nasi absolwenci posiadali, oprócz wyższego wykształcenia, znakomitą wiedzę praktyczną, dlatego duży nacisk kładziemy na wyposażenie pracowni specjalistycznych, a przede wszystkim na praktyki zawodowe. Ponadto, zapewniamy praktyki kliniczne, które odbywają się w toku pracy szpitali oraz placówek rehabilitacyjnych.

| SKK

SKK to lider na lokalnym i ogólnopolskim rynku edukacyjnym oraz szkoleniowym, który od lat nadaje wysokie tempo rozwoju i dyktuje trendy w szkolnictwie wyższym, ponadgimnazjalnym, a także w szkoleniach zawodowych. Od ponad 20 lat skutecznie kształci osoby dorosłe w Policealnych Szkołach Technicznych, Medycznych, Liceum Ogólnokształcącym i kursach zawodowych oraz specjalistycznych. Rozwijając fizyczne oddziały w Warszawie, Bydgoszczy, Łodzi, Toruniu i Poznaniu, SKK wykształciło już ponad 10 000 absolwentów, w tym kadry szkół, urzędów i placówek pedagogicznych. 

Kontakt

Technikum Dla Młodzieży
ul. Miła 2
00-155 Warszawa, Poland

  • +48 727 500 190

  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Newsletter

Search

Język/language